Stránky

středa 9. listopadu 2016

Vyrovnaný život

Autorka: Mirka ŠellováVYROVNANÝ ŽIVOT na cestě uvolnění životní energie.

Pokud možno udržujete svou každodenní rutinu v rovnováze; věnujte čas následujícím bodům:


  1. BYTÍ – každý den se na chvíli od všeho uvolněte a prostě buďte. Nemusíte nic vysvětlovat ani se ospravedlňovat; jste, co jste. Je dobré BÝT na chvíli tím, kým jste (i když si nejste jistí, kým opravdu jste).
  2. DĚLÁNÍ – ať už je to cvičení, vynášení odpadků, plánování velkého obchodu nebo návštěva přátel, DĚLEJTE něco. Všichni potřebujeme mít pocit, že jsme něčeho dosáhli. DĚLÁNÍ také trénuje naši energii, aby byla použitelná.
  3. UČENÍ – ať už to má pro váš život nějaký význam nebo vás o ani nezajímá, něco se UČTE. Rozšiřujte schopnosti a užitečnost svého mozku. V dobře fungujícím těle proudí energie dobře také mozkem.
  4. POVZBUZOVÁNÍ – nechte ducha proudit každým vaším dnem, ať už skrze lásku, radost, spojení s Bohem, tvůrčí činnost nebo blaženost. Duchovní povzbuzení je důležitou výživou našeho těla. Zejména tvořivost je velmi důležitým projevem nově uvolněné kundalini energie – psaní deníku, kreslení, malování, fotografování nebo sbírání různých předmětů, to vše jsou výborné způsoby vyjádření energie.
  5. SEBEUZNÁNÍ - než jdete večer spát, připomeňte si něco dobrého, co jste toho dne vykonali, i kdyby to bylo jen přežití dne. Jedině vy sami víte, jak tvrdě pracujete, jakým procházíte stresem a jaké překážky musíte překonávat. Sebeuznání je velmi důležité, neboť jsou dny, kdy se žádného jiného uznání nedočkáte.


Zdroj: Kundalini a čakry, Genevieve Levis Paulson

Ujednání

Kopírování a šíření obsahu výhradně nekomerčním způsobem je možné v nezkrácené a neupravené podobě s připojením všech zdrojů a odkazů.