Stránky

středa 24. října 2018

Zpráva z nebe - ŠTÍR

Přátelé, je to tady - ZPRÁVY Z NEBE: Slunce vstupuje do znamení Štíra 23.10. ve 13.22 a nastává období transformace a rozkladu, osvobozování se od všeho, co už do našich životů nepatří, co s námi nesouzní. Období Štíra je též vhodné k řešení dlouhodobých táhnoucích se potíží.


V tomto roce je celé toto mysterium ještě umocněno "loučením Jupitera", který se ve znamení Štíra nalézá jednou za dvanáct let, od října 2017. Vstup Jupitera do sousedního Střelce nastává 8.11. a do tohoto dne budeme moci získat jakési obzvláštně intenzivní zasvěcení či shrnutí důležitých sdělení a vhledů či prožitků, které k nám přicházely po celý uplynulý rok. Někteří zažíváme ne úplně jednoduché období, orientujme se však více do sebe, na svou vnitřní moudrost a sílu a dovolme si skutečně se pustit všeho na čem jsme lpěli. Možná už teď zahlédneme příslovečné "světlo na konci tunelu"!

Pokud ještě stále jakoby "nic nevíme", počkejme si na spojení Merkura s Jupiterem 29.10. Prostředník Merkur nám jistě rád "přeloží" Jupiterova sdělení. Důležité je, se upřímně zeptat na to, čemu opravdu nerozumíme...

Od 8.11. se naše reality skutečně začnou rozsvěcovat, záležitosti se začnou uspořádávat a budeme lépe rozumět předchozím "podivným" událostem a prožitkům....

Úplněk nastává 24.10. v 18,45. Luna v Býku je v přesném spojení s Uranem - svoboda v lásce, odpoutání od škodlivých emočních vazeb. Prociťme si ve stavu uvolnění, jak jsme na tom s vlastní hodnotou, nakolik se skutečně máme rádi. Ač to nemusí být příjemné, podívejme se vnitřním zrakem i do svého dětství, do věku kolem sedmi let, kde se tyto kvality vlastně zakládaly. Dejme si dost lásky a péče nyní, ač jsme to doposud z nějakých důvodů nedělali.

Slunce ve Štíru ve spojení s Venuší se zase dost nemilosrdně věnuje našemu konkrétnímu milostnému a sexuálnímu životu v současnosti. Slunce a Luna, Býk a Štír jsou protiklady jen zdánlivé - ve chvíli klidu, kterou si jistě dokážeme v tento mocný magický den najít, můžeme vše propojit a svůj milostný život během celého následujícího roku značně prohloubit a zharmonizovat...
Položit si otázku "Jak se cítím", vyžaduje někdy opravdu odvahu, ale jen tak se v této oblasti posuneme dále...

Od úplňku do novu (24.10.-7.11.) se ještě budeme čistit - tentokrát jde o čištění opravdu hluboké, takže vytáhněme kostlivce ze skříní raději dobrovolně(-: Štír nás nabádá k tomu, abychom používali nadlidskou vůli - někdy se prostě musíme pustit do toho, do čeho se cely rok nechtělo.

Po novu skutečně přijde značná úleva - kromě kýženého vstupu Jupitera do Střelce zažijeme 9.11. krásný trigon Venuše ve Vahách s Marsem ve Vodnáři. Po opravdu dlouhodobém, možná i vyčerpávajícím napětí a provokacích se mužský a ženský princip nádherně srovnají, vyrovnají a my zažijeme tolik potřebnou pohodu!

Venuše se do Vah vrací ze Štíra 31.10. a spočine zde, v místě své vlády až do 2.12. Zase budeme mít energii a náladu na zkrášlování a zušlechťování svých realit a vyladí a projasní se i mnohé vztahové situace. 

Mars se ještě do 16.11. zdrží ve Vodnáři, kde nám dává sílu a impulsy ke změnám a svobodnějšímu životu. Ve znamení Ryb Mars získává mnohem poklidnější, jaksi ženštější podobu - pomůže nám uvolnit se a skutečně si užívat života tady a teď...

Přátelé, nastávající období není jednoduché, nicméně nesmírně užitečné. Pojďme ho vědomě prožít a svým způsobem si ho i užít. Prostě Štíru vstříc!

Mnoho radosti!
Alita Zaurak

Ujednání

Kopírování a šíření obsahu výhradně nekomerčním způsobem je možné v nezkrácené a neupravené podobě s připojením všech zdrojů a odkazů.