Stránky

neděle 4. listopadu 2018

Seriál - Zrcadlení 68

Dnešní téma pro tebe:


TEN, JENŽ BOŘÍ, ODSTRAŇUJE A NOVĚ BUDUJE
Proces odpoutání, vykročení vpřed, osvobození se z pout

Základní význam: 
Ve tvém životě nastanou pronikavé změny. To, co je staré a přežité, se chce rozloučit a zemřít, aby uvolnilo místo pro zrození nového. Tento proces "zemři a povstaň" je někdy bolestný, a právě proto vyžaduje tvou plnou připravenost a odevzdanost. Pokud nyní tyto vlastnosti rozvineš, nemusí být opouštění starého spojeno bezpodmínečně jen s utrpením. Může se naopak stát opojnou, osvobozující zkušenosti. 

Otázka: 
Co ti připadá zatěžko: pustit se nebo se uvolnit? 

Doporučení: 
Uvědom si, co se nejvíc bojíš ztratit. Potom si jednou tuto ztrátu představ v té nejradikálnější formě až do nejzazších důsledků. Pokračuj ve své nejhorší představě stále dál, až dospěješ k bodu, kdy bude zpochybněna i tvá samotná existence v tomto těle. Každá obava nakonec končí u strachu zemřít, přestat existovat. Jdi ještě kousek dál a vnitřně prožij svou fyzickou smrt. Dovol si zažít, jak tvé vědomí existuje i bez tohoto těla dál. Zakus svou, nesmrtelnost a relativitu všech svých každodenních starostí a problémů. 

Afirmace: 
Smrt mi pomáhá poznat svou pravou podstatu. 


Zdroj: Gerd Ziegler: Tarot, zrcadlo našeho určení
Foto: https://pixabay.com

Ujednání

Kopírování a šíření obsahu výhradně nekomerčním způsobem je možné v nezkrácené a neupravené podobě s připojením všech zdrojů a odkazů.